Česky English Deutsch

O značce


BT – značka i filozofie

BT je značka, pod kterou společnost Benet Automotive nabízí zákazníkům individuální úpravy vozů Škoda. Jsme schopni proměnit běžný sériový vůz podle konkrétních přání zákazníka na jedinečný koncept, který designem i funkcí zcela naplní jeho představy. Přinášíme Vám individuální a komplexní řešení pro úpravu Vašeho vozu Škoda, nabízíme sportovní úpravu interiéru, exteriéru, motoru, podvozkové a výfukové soustavy, která tvoří harmonický vyvážený celek. Jsme propagátoři designu a individuality na silnicích. Našimi zákazníky jsou jednotlivci toužící po jedinečnosti i firmy, které upravené vozy s originálním designem využívají k podpoře vlastních produktů a služeb.

Technické a tvůrčí zázemí

Společnost Benet Automotive vlastnící značku BT je česká firma působící na dodavatelském trhu pro automobilový průmysl. Zabýváme se především výrobou a zpracováním plastových kompozitních dílů a pod značkou BT se věnujeme i vývoji a stavbě speciálních vozidel a prototypů. Každá jednotlivá úprava vozu tak po stránce designové i technologické využívá stejné špičkové zázemí, jako naši významní zákazníci – automobilky ŠKODA, BMW a KIA.

Důsledně podle norem

I když tuto práci děláme s velkým nadšením, přísně dodržujeme příslušné předpisy a normy. Každý vůz, který opustí naši dílnu je vybaven všemi náležitostmi pro provoz vozidla na komunikacích. Pochopitelně nechybí ani zákonem stanovená záruční lhůta.

Proč právě Škoda?

Škoda je renomovaná značka, která je nám blízká nejen geografickou polohou, ale také svými vysokými nároky na kvalitu, kterou také pravidelně obhajuje v odborných testech i v konkurenčním souboji na náročných světových trzích. Značka BT dokáže vozům ŠKODA dávat to, co pochopitelně postrádá každý úspěšný sériový vůz – individualitu a originální design.